Shopping Cart

אוהבים

מעוררי תשוקה בצניעות

תמונהשםתקצירמחירקנה
'יונק דבש'

'יונק דבש' מדמה עינוג אוראלי מתקדם לאשה. פעולת יניקה חיצונית המזרימה את הדם באיברים האירוגניים ומדמה מין אוראלי ברמה גבוהה ביותר. מצויין לקישוי ולהנאה משותפת כמשחק מקדים, הגברת הרומנטיקה והעצמת תחושת החיבור, לפני ו\או אחרי התשמיש. על מנת לחוות מגוון רחב ביותר, האביזר מאפשר 10 רמות שונות של עונג, מיניקה עדינה ועד רמת שאיבה יותר.

** משלוח חינם לכל הארץ **

490.00
'יחד' מענג זוגי 'C'

'יחד' מענג זוגי מעוצב בצורת 'C' לחווית שיא משותפת בתשמיש. אביזר החוויה השיתופית שלנו, הינו אביזר המין המבוקש ביותר ומומלץ על ידי יועצי מיניות ורבנים כאחד. שימוש במענג הזוגי מאפשר רגעי שיא ואורגזמה של שני בני הזוג בעת החיבור עצמו, ולא בנפרד על ידי חיכוך חיצוני בלבד. האביזר יוצר חיכוך וויברציה גם על נקודת ה-G וגם על הדגדגן באותו הזמן. בגלל המבנה הנוח של אביזר המין ודקותו, לאיש יש מרווח כניסה המאפשר חווית שיא משותפת בעת התשמיש ממש.

** משלוח חינם לכל הארץ **

620.00
'יחד' מענג זוגי עם שלט מתקדם

'יחד', מענג זוגי עם שלט מתקדם המעוצב בצורת 'C' ' לחווית שיא משותפת בתשמיש. אביזר החוויה השיתופית שלנו, הינו אביזר המין המבוקש ביותר ומומלץ על ידי יועצי מיניות ורבנים כאחד. אביזר עינוג זוגי זה הינו בגירסא המחודשת ומהתקדמת המשלב שלט רחוק, המונע הסחות דעת, בכדי להגיע לזרימה טבעית ומהנה מהשימוש במענג הזוגי והמאפשר רגעי שיא ואורגזמה של שני בני הזוג בעת החיבור עצמו, ולא בנפרד על ידי חיכוך חיצוני בלבד. האביזר יוצר חיכוך וויברציה גם על נקודת ה-G וגם על הדגדגן באותו הזמן. בגלל המבנה הנוח של אביזר המין ודקותו, לאיש יש מרווח כניסה המאפשר חווית שיא משותפת בעת התשמיש ממש. שקט במיוחד (פחות מ-20 דציבלים).

** משלוח חינם לכל הארץ **

650.00
אצבעון רוטט

אצבעון רוטט לגירוי האיזורים הרגישים של האשה. אצבעון עונג מדגם זה מעוצב בצורה מושלמת לאיבר מין האשה על מנת לגרום חיכוך מאוזן בכל איזור הדגדגן. תוספת הרטט העדינה מאפשרת שימוש לזמן ארוך על ידי הגבר, מבלי להתעייף. כמו כן האביזר מאפשר חופש פעולה ביד השנייה ומיקל על המשחק המקדים גם בדיבור מבלי הצורך להתמקד רק באיזור אחד. שימוש באצבעון מעצים ומאיץ את חווית השיא (בדרך כלל) של האשה שלא בעת התשמיש. גירוי האיזורים הרגישים כמשחק מקדים לחיבור המיני בין בני הזוג מועיל לחווית אישות משותפת, מעודד את הסיכוך הטבעי ובכך את משפר את החדירה, ומעצים את החוויה הזוגית שבחיבור. יש המשתמשים באצבעון המענג לאחר החיבור המלא כדי להגיע לשיא של הנאה פיסית אורגזמית אצל שני בני הזוג.

130.00
כדורים סיניים

כדורים סיניים לאימון רצפת האגן. שימוש קליל בכדורים הסיניים מחזקים את שרירי רצפת האגן ויעיל ומומלץ מאד להגדלת הסיכויים למניעת צניחת רחם ותורמים ליחסי אישות לשני בני הזוג. תרגול בכדורים הסיניים מוכח כמועיל להקלת כאבי הוסת ותורמת לשליטה של האשה בסוגרי השטן והצואה למניעת בריחה. הכדורים הסיניים ידועים כמחזקים את מכלול בריאות רצפת אגן האשה. הכדורים הסיניים המומלצים על ידינו ומשווקים בחנות אישית אף מועילים לשיקום שרירי רצפת האגן במקרים של פגיעה, וכמובן תורמים גם להעצמת העונג המיני של שני בני הזוג. שימוש נכון וקבוע בכדורים יבטיח לבני הזוג חיי אישות משופרים לאורך שנים, וישפר במידה ניכרת את בריאות רצפת האגן.  משתמשים במודל זה של הכדורים הסיניים מעידים על חיים משוחררים יותר אצל האשה והנאה רבה מצד האיש בעת התשמיש כששרירי האגן מחוזקים ולא רפויים. נשים רבות משתמשות בסוג זה של כדורים סיניים במשך הפעילויות היומיומיות, אפילו פעילויות ספורט ותנועה.

הערכה הנמכרת אצלנו מכילה כדורים בשלושה גדלים ובמשקלים מתקדמים, על מנת להדריג את התרגול אצל כל אשה לפי מוכנותה, עדינות האיזור והצורך.

** משלוח חינם לכל הארץ **

339.00
כדורים סיניים קלאסיים

כדורים סיניים קלאסיים לאימון רצפת האגן בשלבים. שימוש קליל בכדורים הסיניים מחזקים את שרירי רצפת האגן ויעיל ומומלץ מאד להגדלת הסיכויים למניעת צניחת רחם ותורמים ליחסי אישות לשני בני הזוג. תרגול בכדורים הסיניים מוכח כמועיל להקלת כאבי הוסת ותורמת לשליטה של האשה בסוגרי השטן והצואה למניעת בריחה. הכדורים הסיניים ידועים כמחזקים את מכלול בריאות רצפת אגן האשה. הכדורים הסיניים המומלצים על ידינו ומשווקים בחנות אישית אף מועילים לשיקום שרירי רצפת האגן במקרים של פגיעה, וכמובן תורמים גם להעצמת העונג המיני של שני בני הזוג. שימוש נכון וקבוע בכדורים יבטיח לבני הזוג חיי אישות משופרים לאורך שנים, וישפר במידה ניכרת את בריאות רצפת האגן.  משתמשים במודל זה של הכדורים הסיניים מעידים על חיים משוחררים יותר אצל האשה והנאה רבה מצד האיש בעת התשמיש כששרירי האגן מחוזקים ולא רפויים. נשים רבות משתמשות בסוג זה של כדורים סיניים במשך הפעילויות היומיומיות, אפילו פעילויות ספורט ותנועה.

הערכה הנמכרת אצלנו מכילה כדורים בשלושה גדלים ובמשקלים מתקדמים, על מנת להדריג את התרגול אצל כל אשה לפי מוכנותה, עדינות האיזור והצורך.

** משלוח חינם לכל הארץ **

290.00
קוביות משחק רומנטי (זוהר בחושך)

קוביות משחק רומנטי מסעיר לזוגות נשואים (זוהר בחושך). משחקים רומנטים בין בני זוג מהנים במיוחד ומציתים מחדש את אש התשוקה של בני זוג. שימוש בקוביות תשוקה מעצימים את הקשר הזוגי דרך האישות, בנגיעה בחושים שונים, תעוזה ותקשורת מעבר למילים. קוביות רומנטיקה חושית מסדרא זאת זוהרים בלילה על מנת לא להפריע לזרימה המינית. סידרת קוביות רומנטיקה אלו צנועים במיוחד, משתמשים במילים שאינן בוטות ובלי תמונות כלל.

55.00
קוביות עם איורים (זוהר בחושך)

קוביות משחק רומנטי מסעיר לזוגות נשואים מתקדמים עם איורים (זוהר בחושך). משחקים רומנטים בין בני זוג מהנים במיוחד ומציתים מחדש את אש התשוקה של בני זוג. שימוש בקוביות תשוקה מעצימים את הקשר הזוגי דרך האישות, בנגיעה בחושים שונים, תעוזה ותקשורת מעבר למילים. קוביות רומנטיקה חושית מסדרא זאת זוהרים בלילה על מנת לא להפריע לזרימה המינית. סידרא קוביות תשוקה זאת צנועה, אך כולל קוביה נוספת (מעבר לשתי הקוביות עם המילים ופעילויות) עם איורים של תנוחות יותר נועזות לזוגות מתקדמים.

55.00

שאלות נפוצות על האביזרים ועל אתר המכירות

אביזרי האישות הנמכרים אצלנו הינם בעלי תו איכות המחמיר של ה FDA האמריקאי.

מעבר לזה, כל אביזר מין נדגם פעם נוספת כדי לודא איכות האביזר, איכותו  ובטיחותו.

חלק מהאביזרים נכנסים לתוך הגוף. בעקבות תקריות עבר של יצרנים ומשווקים שאינם מתחום איכות ובקרת מוצרים, אנו לוקחים את עניין בטיחות האביזרים הנבחרים  ונמכרים על ידנו במלוא כובד הראש. ומשווקים רק מוצרי אישות בטיחותיים ובלי סיכון ואף מוציאים סכומי כסף לא מבוטלים לבדיקות נוספות.

חברת אוהבים הוקמה לצורך שיווק מוצרי אהבה *בצניעות*. 

אחרי הזמנת האביזרים, אביזר החשק נארז בלי תמונות של דוגמנים בתוך חבילת המשלוח, ללא לוגו של החברה או סמל כלשהו המרמז על תוכן החבילה שתגיע אליכם.

יותר מזה, כל אביזרי התשוקה המשווקים על ידינו הינם בעלי צורה שאינה ברוטלית או מחפיצה בשום צורה שהיא. בתהליך תכנון הייצור היו מעורבים גם נשים וגם גברים יראי שמיים. כל אביזרי התשוקה מטרתם למקסם את החשק הזוגי שבאישות ומשחקי האהבה בין בני זוג, ולא מין פרוע ומוחצן. 

לסיכום, תגיע אליכם חבילה שאינה מרמזת על אביזרי החשק שבתוכה. והאביזרים עצמם מעוצבים בצורה נייטרלית שאמנם מגבירה חשק מיני חזק, אך אינה איבזרי מין זולים ומוחצנים.

המיזם והחברה התחילה בבקשה מרבנים העוסקים בתחומי הפוריות והייעוץ המיני.

בהתאם לכך, מטרתו המוצהרת של אתר 'אוהבים' היא: 

  • למכור מוצרים המעודדים אהבה וחשק בין בני זוג
  • מבלי להיכנס לאתרים מזוהמים מתמונות לא צנועות
  • שגם אביזרי החשק עצמם אינם משדרים זילות המין אלא אהבה גדולה בין בני זוג אוהבים
  • תחת פיקוח בריאותי והלכתי
  • שכל זוג המעוניין יכול לבחון, להזמין ולרכוש את אביזרי האהבה ללא עכבות, ושגם רבנים ומדריכי זוגות ירגישו בנוח להפנות את הזוגות לאתר האינטרנט. כל זאת בדיסקרטיות ובאהבה. מבין לקוחותינו יועצים מיניים, זוגות המעוניינים לשדרג את חיי המין שלהם בצורה מכובדת, גם מהציבור הדתי והחרדי.

הבהרה\גילוי נאות: אתר 'אוהבים' הוקם למטרות ריוח ואינו גמ''ח רבני זה או אחר. כן חרטנו על דגלנו איכות בלתי מתפשרת גם בתחומים המיניים,  הבטיחותיים, והלכתיים.

אביזרי החשק שלנו נבחרו אחרי שעות רבות של בדיקות וייעוץ עם מטפלים מיניים ורבנים העוסקים בתחומי הפוריות, זוגיות ואישות.

מצד אחד להנגיש את הטוב שבעולם המיניות ואביזרי המין, ומצד שני לא להפוך לחנות סופרמרקט של מין. 

בחרנו את האביזרים הטובים ביותר, הן מבחינת ההשפעה הטובה על האישות בין בני זוג, הן מצד הבטיחות. מהפן ההלכתי למדנו שישנם אביזרים מצויינים שרבנים מעודדים בהם שימוש, ישנם כאלו שהיו בתחום ה'לא טוב' או 'עדיף שלא', והיו כאלו שהם ניטרלים.  

שמונת אביזרי החשק שבחרנו הם הטובים ביותר בכל הקטגוריות: אביזרים יעילים בחדר המיטות, בטיחותיים, צנועים ובעידוד רבני

Ohavim